PS:Digital
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne,
úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu,
ideamaking, social, media, execution, art direction, copywriting
aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní
po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych
novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych
príležitostiach.

PS-Digital –
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne, úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu, ideamaking, social, media, execution, art direction, copywriting aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych príležitostiach.

Predstavujeme vám naše vedenie:

Peter Sebo - Founder & Chief Digital Officer

PETER ŠEBO

Founder & Chief Digital Officer

Zakladateľ a CDO PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Robert Szabo - Head of Digital Knowledge

RÓBERT SZABÓ

Managing Director

Robo sa po ukončení štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave začal venovať marketingu v neziskovom sektore. V oz Denamit pôsobil na pozícii marketing a projekt manager a spolupracoval na projektoch, ktoré mali za úlohu podporiť scénu slovenského dizajnu. Spoluorganizoval konferenciu Mind the Gap a prvý ročník podujatia Fashion Marš.

Martin Pitel - Head of Digital Executive

MARTIN PITEĽ

Head of DIGITAL EXECUTIVE

Martin si už popri štúdiu žurnalistiky na FiFUK preskákal rôznymi pozíciami. Stážoval v Rádiu Expres či Televízii Markíza, pracoval ako redaktor a editor pre portál Pluska.sk a bol aj speakrom v internetovom rádiu Chillibeat. V poslednom ročníku však podľahol čaru sociálnych sietí a digitálnemu marketingu. Po stáži v PS:Digital sa nakoniec stal členom našej crew.

Jana Kvardova - Digital Media Specialist

JANA KVARDOVÁ

Head of DIGITAL MEDIA

Janka vyštudovala angličtinu a portugalčinu na FiFUK. Po štúdiu sa hľadala v rôznych profesiách, až sa nakoniec rozhodla vymeniť korporátny život za kreatívnu agentúru a udomácnila sa u nás v PS:Digital. A zdá sa, že urobila dobre. Popri starostlivosti o digitálne kampane a jej mediálny tím sa jej spolu s kolegom Martinom Piteľom podarilo vyhrať slovenské kolo Young Lions v kategórii Media. Jej veľkou vášňou je jej mestský bicykel, kvízy a hudobné festivaly.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.