PS:Digital
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne,
úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu,
ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting
aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní
po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych
novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych
príležitostiach.

Tim expertov na digitalny marketing

PS-Digital –
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne, úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu, ideamaking, social, media, execution, art direction, copywriting aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych príležitostiach.

Predstavujeme vám naše vedenie:

Peter Sebo - Founder & Chief Digital Officer

PETER ŠEBO

FOUNDER & CHIEF DIGITAL OFFICER

Zakladateľ a CDO PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Martin Pitel - Managing Director

MARTIN PITEĽ

MANAGING DIRECTOR

Martin vedie agentúru od mája 2023. Predtým bol 5 rokov tímlídrom nášho najväčšieho exekutívneho tímu a mal na starosti strategických klientov agentúry (Tatra banka, Google, Ján a Ondrej Lunterovci). Spolu s kolegyňou Janou Kvardovou sa mu podarilo vyhrať slovenské kolo Young Lions v kategórii Media a postúpiť na svetové finále do Cannes.

Katka Kureckova PSDigital Head of IDEAS

KATARÍNA KUREČKOVÁ

CREATIVE DIRECTOR

Katka sa venuje reklame od roku 2002. Na pozícii copywriter pôsobila v niekoľkých reklamných agentúrach, napríklad Mayer McCann-Erickson, MUW Saatchi & Saatchi, VACULIK Advertising, na pozícii teamleader v agentúre applepie. Práce, na ktorých sa podieľala, získali viac ako 20 ocenení na kreatívnych súťažiach nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na festivaloch kreativity v mestách New York, Cannes, Merribel, Stockholm, Riga, Portorož… Jej hlas môžete poznať zo slovenských rádií (napr. Rádio Jemné, Rádio Twist, Rádio Koliba/Okey) alebo z dabingu slovenských filmov a rozprávok. Píše scenáre a články, moderuje eventy, je autorkou detskej knižky Katka a jej Zdravý duch. V roku 2015 získala štipendium na Indonézskom inštitúte umení na Bali. Tri roky študovala v Denpasare balijský tanec aj umenie a zamilovala sa do surfingu.

Head of Media Jan Plisnak PSDigital

JÁN PLIŠNÁK

HEAD OF DIGITAL MEDIA

Janči študoval filmovú vedu, ale rozhodol sa vymeniť skúmanie filmu za skúmanie online marketingu. Pred svojím pôsobením v PS:Digital pracoval na strane klienta, kde mal na starosti viacero projektov. Aktuálne sa v PS:Digital venuje mediálnym kampaniam pre klientov ako Dôvera, ISOVER alebo Slnečnice. Je nadšencom genealógie. Ak práve nepátra po predkoch, voľný čas rád trávi pri komiksoch, hrách a seriáloch alebo so svojím psíkom, ktorý je taktiež súčasťou tímu PS:Digital.

Tomas Papranec - Head of Digital Executive

TOMÁŠ PAPRANEC

HEAD OF DIGITAL EXECUTIVE

Tomáš je súčasťou agentúry od jej začiatku, od roku 2014. Za tú dobu pracoval na rôznorodých projektoch a s desiatkami klientov. Momentálne vedie digitálny exekutívny tím, má na starosti tvorbu contentu na sociálnych sieťach pre kľúčových klientov, ako napríklad Hartmann či Sedita, pripravuje stratégie a pravidelne školí komunikáciu na sociálnych sieťach na viacerých slovenských univerzitách.

NATALIA BORSANYIOVA HEAD OF CONTENT HUNTERS

NATÁLIA BORSÁNYIOVÁ

HEAD OF CONTENT HUNTERS

Naty sa v 2020 prihlásila na stáž, napísala u nás diplomovku a odvtedy je naša. Zo školy síce odišla, ale pravidelne sa vracia na druhú stranu vysokoškolských lavíc, ale aj do firiem, školiť o Instagrame či TikToku. Kým bola súčasťou digitálneho exekutívneho tímu, mala na starosti klientov ako Raiffeisen banka, Dôvera či Slnečnice. Po roku a pol však už stála pri zrode nášho najmladšieho oddelenia a od januára 2023 vedie tím Content Hunterov, s ktorými loví videoobsah pre našich klientov.

Martin Benca PSDigital ART

MARTIN BENCA

HEAD OF ART

Martin sa venuje reklame viac ako 14 rokov. Pôsobil napr. v MUW Saatchi&Saatchi ako senior art director, aj v Mayer/McCann Erickson najprv ako teamleader, neskôr ako kreatívny riaditeľ. Pracoval pre značky Slovak Telekom, Šariš, Coca-Cola Company SK a CZ, Poštová banka a množstvo ďalších. Za svoju prácu získal aj niekoľko ocenení Zlatý klinec, Prokop alebo shortlist na Golden Drum.

Robert Szabo - Chief Innovation Officer

RÓBERT SZABÓ

CHIEF INNOVATION OFFICER

V agentúre PS:Digital pôsobí od jej založenia v roku 2014 a počas uplynulých rokov si prešiel rôznymi pozíciami a nabral skúsenosti s vývojom online služieb, v mediálnej stratégii, riadení tímov a procesov celej agentúry.
Róbert aktuálne pracuje na interných projektoch, ktoré sa zameriavajú na inovácie pre agentúru a jej klientov.
Ide napríklad o službu HeadRanking, ktorá s využitím umelej inteligencie pomáha HR segmentu efektívne vyberať vhodných kandidátov, či online nástroj Botsurfer, v ktorom si svojho Messenger chatbota môže navrhnúť každá Facebook stránka.
Jeho cieľom je posunúť PS:Digital bližšie k titulu najinovatívnejšej digitálnej agentúry na trhu.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.