PS:Digital
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne,
úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu,
ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting
aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní
po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych
novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych
príležitostiach.

Tim expertov na digitalny marketing

PS-Digital –
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne, úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu, ideamaking, social, media, execution, art direction, copywriting aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych príležitostiach.

Predstavujeme vám naše vedenie:

Peter Sebo - Founder & Chief Digital Officer

PETER ŠEBO

Founder & Chief Digital Officer

Zakladateľ a CDO PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Blazena Sedrovicova - Managing Director

BLAŽENA AMBRÓZ SEDROVIČOVÁ

MANAGING DIRECTOR

Blažena sa pohybuje v  marketingu a  PR už viac ako 10 rokov. Počas kariéry pracovala pre klientov ako P&G, ZSE, Coca-Cola a  Tatra banka. V  PS:Digital pôsobila od svojho nástupu ako Head of Digital Executive a  od leta 2016 ako Managing Director. Získala niekoľko ocenení PROKOP či shortlist zo Sabre Award. Aktuálne sa vracia do tímu po materskej dovolenke.

Robert Szabo - Chief Innovation Officer

RÓBERT SZABÓ

Chief Innovation Officer

V agentúre pôsobí od jej začiatku, počas uplynulých rokov si prešiel rôznymi pozíciami a nabral skúsenosti v mediálnej stratégii, riadení tímov a procesov celej agentúry. Zakotvil pri riadení projektov, ktorých cieľom sú agentúrne a klientske inovácie. Pracuje na zaisťovaní neustáleho procesu zavádzania inovácii, napríklad technológie chatbotov, rozšírenej a virtuálnej reality a ďalších oblastí kde sa naskytne príležitosť posunúť PS:Digital o krok bližšie k titulu najinovatívnejšej digitálnej agentúry na trhu.

Martin Pitel - Head of Digital Executive

MARTIN PITEĽ

Head of DIGITAL EXECUTIVE

Martin si už popri štúdiu žurnalistiky na FiFUK preskákal rôznymi pozíciami. Stážoval v Rádiu Expres či Televízii Markíza, pracoval ako redaktor a editor pre portál Pluska.sk a bol aj speakrom v internetovom rádiu Chillibeat. V poslednom ročníku však podľahol čaru sociálnych sietí a digitálnemu marketingu. Po stáži v PS:Digital sa nakoniec stal členom našej crew.

Head of Media Jan Plisnak PSDigital

JÁN PLIŠNÁK

Head of DIGITAL MEDIA

Janči študoval filmovú vedu, ale rozhodol sa vymeniť skúmanie filmu za skúmanie online marketingu. Pred svojím pôsobením v PS:Digital pracoval na strane klienta, kde mal na starosti viacero projektov. Aktuálne sa v PS:Digital venuje mediálnym kampaniam pre klientov ako Dôvera, ISOVER alebo Slnečnice. Je nadšencom genealógie. Ak práve nepátra po predkoch, voľný čas rád trávi pri komiksoch, hrách a seriáloch alebo so svojím psíkom, ktorý je taktiež súčasťou tímu PS:Digital.

Csilla Pollak PSDigital Head of ART

CSILLA POLÁK

Head of ART

Csilla sa venuje art direction a idea makingu v reklame od roku 2014. Po strednej škole na odbore propagačnej grafiky absolvovala štúdium na Katedre maľby a iných médií VŠVU. Svoje skúsenosti z umeleckej tvorby potom zúročila v práci pre reklamné agentúry Effectivity, Respect APP a Triad Advertising. Pripravovala ATL a online kampane pre klientov ako Absolut, O2, VÚB Banka, Tatra Banka, PSS, Kaufland alebo Billa. Art directorkou roka sa stala v roku 2019. Medzi jej ocenenia patrí Grand Prix zo Zlatého Klinca (a ďalších 13 Klincov), Zlatá Effie a tiež medzinárodné ocenenia ako strieborná Euro Effie, Sabre Awards EMEA Gold, New York Festivals Bronze alebo WARC effective TOP 100.

Katka Kureckova PSDigital Head of IDEAS

KATARÍNA KUREČKOVÁ

Head of IDEAS

Katka sa venuje reklame od roku 2002. Na pozícii copywriter pôsobila v niekoľkých reklamných agentúrach, napríklad Mayer McCann-Erickson, MUW Saatchi & Saatchi, VACULIK Advertising, na pozícii teamleader v agentúre applepie. Práce, na ktorých sa podieľala, získali viac ako 20 ocenení na kreatívnych súťažiach nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na festivaloch kreativity v mestách New York, Cannes, Merribel, Stockholm, Riga, Portorož… Jej hlas môžete poznať zo slovenských rádií (napr. Rádio Jemné, Rádio Twist, Rádio Koliba/Okey) alebo z dabingu slovenských filmov a rozprávok. Píše scenáre a články, moderuje eventy, je autorkou detskej knižky Katka a jej Zdravý duch. V roku 2015 získala štipendium na Indonézskom inštitúte umení na Bali. Tri roky študovala v Denpasare balijský tanec aj umenie a zamilovala sa do surfingu.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.