PS:Digital
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne,
úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu,
ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting
aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní
po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych
novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych
príležitostiach.

Tim expertov na digitalny marketing

PS-Digital –
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne, úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu, ideamaking, social, media, execution, art direction, copywriting aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych príležitostiach.

Predstavujeme vám naše vedenie:

Peter Sebo - Founder & Chief Digital Officer

PETER ŠEBO

Founder & Chief Digital Officer

Zakladateľ a CDO PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Blazena Sedrovicova - Managing Director

BLAŽENA AMBRÓZ SEDROVIČOVÁ

MANAGING DIRECTOR

Blažena sa pohybuje v  marketingu a  PR už viac ako 10 rokov. Počas kariéry pracovala pre klientov ako P&G, ZSE, Coca-Cola a  Tatra banka. V  PS:Digital pôsobila od svojho nástupu ako Head of Digital Executive a  od leta 2016 ako Managing Director. Získala niekoľko ocenení PROKOP či shortlist zo Sabre Award. Aktuálne sa vracia do tímu po materskej dovolenke.

Robert Szabo - Chief Innovation Officer

RÓBERT SZABÓ

Chief Innovation Officer

V agentúre pôsobí od jej začiatku, počas uplynulých rokov si prešiel rôznymi pozíciami a nabral skúsenosti v mediálnej stratégii, riadení tímov a procesov celej agentúry. Zakotvil pri riadení projektov, ktorých cieľom sú agentúrne a klientske inovácie. Pracuje na zaisťovaní neustáleho procesu zavádzania inovácii, napríklad technológie chatbotov, rozšírenej a virtuálnej reality a ďalších oblastí kde sa naskytne príležitosť posunúť PS:Digital o krok bližšie k titulu najinovatívnejšej digitálnej agentúry na trhu.

Martin Pitel - Head of Digital Executive

MARTIN PITEĽ

Head of DIGITAL EXECUTIVE

Martin si už popri štúdiu žurnalistiky na FiFUK preskákal rôznymi pozíciami. Stážoval v Rádiu Expres či Televízii Markíza, pracoval ako redaktor a editor pre portál Pluska.sk a bol aj speakrom v internetovom rádiu Chillibeat. V poslednom ročníku však podľahol čaru sociálnych sietí a digitálnemu marketingu. Po stáži v PS:Digital sa nakoniec stal členom našej crew.

Jana Kvardova - Digital Media Specialist

JANA KVARDOVÁ

Head of DIGITAL MEDIA

Janka vyštudovala angličtinu a portugalčinu na FiFUK. Po štúdiu sa hľadala v rôznych profesiách, až sa nakoniec rozhodla vymeniť korporátny život za kreatívnu agentúru a udomácnila sa u nás v PS:Digital. A zdá sa, že urobila dobre. Popri starostlivosti o digitálne kampane a jej mediálny tím sa jej spolu s kolegom Martinom Piteľom podarilo vyhrať slovenské kolo Young Lions v kategórii Media. Jej veľkou vášňou je jej mestský bicykel, kvízy a hudobné festivaly.

Ida Vrabcova Birova

IDA VRABCOVÁ - BÍROVÁ

Head of IDEAS

Idka dáva v PS:Digital všetky texty docopy. Počas štúdia marketingovej komunikácie a reklamy stážovala v MUW Saatchi&Saatchi; či Istropolitana Ogilvy. Po škole 4 roky pracovala v Mayer/McCann Erickson a 2 v DADS Advertising. Má viacero reklamných ocenení zo Slovenska aj zahraničia. Rada cestuje, venčí Yogiho, fotografuje a ako zarytá vegetariánka stále hľadá svetový mier… pre všetky zvieratká.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.