Sme digitálna marketingová agentúra so špecializáciou na social media. Našim klientom prinášame kreatívne a efektívne riešenia s využitím najnovších možností digitálneho marketingu. Svoju kompetenciu staviame na neustálom sledovaní noviniek, ktoré digitálny marketing prináša a ich aplikovaní do praxe. Sme nadšení kreatívci so zmyslom pre efektívne riešenia, ktoré prinášajú našim partnerom výsledky. Sme radi, keď naši partneri rozumejú a profitujú z možností digitálneho marketingu. Preto zdieľame naše vedomosti a vzdelávame trh (tu vás napríklad učíme o SEO).

Peter Sebo - Founder & CDO

PETER ŠEBO

Founder & CDO

Zakladateľ a Chief Digital Officer PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Katarina Turanovicova - Managing Director

KATARÍNA TURANOVIČOVÁ

Managing Director

Katka vyštudovala VŠMU, odbor dramaturgia a scenáristika. Už počas štúdia pomáhala propagovať študentské filmy, asistovala pri výrobe rôznych eventov a venovala sa produkcii relácie Modré z neba. Po štúdiu pokračovala ďaľšie 3 roky v relácii na pozícii dramaturga. Spolupracovala aj na výrobe relácií X- Factor, Farma a Chart Show. Popri práci trávi najradšej čas so svojím psíkom Ruby niekde v lese.

Blazena Ambroz Sedrovicova - Managing Director

BLAŽENA AMBRÓZ SEDROVIČOVÁ

Managing Director (na materskej dovolenke 👶)

Blažena sa pohybuje v marketingu a PR už viac ako 8 rokov. Dlho sa nevedela rozhodnúť, či ju viac baví PR alebo digitálny marketing, no nakoniec sa rozhodla správne. Počas svojej kariéry pracovala pre klientov ako P&G, ZSE, Coca-Cola a získala niekoľko ocenení PROKOP či shortlist zo Sabre Award. U nás má na starosti, aby všetko fungovalo ako švajčiarske hodinky a klienti boli šťastní a spokojní.

Robert Szabo - Head of Digital Knowledge

RÓBERT SZABÓ

Head of Digital Knowledge

Robo sa po ukončení štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave začal venovať marketingu v neziskovom sektore. V oz Denamit pôsobil na pozícii marketing a projekt manager a spolupracoval na projektoch, ktoré mali za úlohu podporiť scénu slovenského dizajnu. Spoluorganizoval konferenciu Mind the Gap a prvý ročník podujatia Fashion Marš.

Martin Schneider - Head of Digital Media

MARTIN SCHNEIDER

Head of Digital Media

Maťo po skončení štúdia pracoval vo finančnej sfére, ktorú neskôr vymenil za IT a 6 rokov pôsobil ako IT špecialista v spoločnosti Volvo Group Slovakia. Od technológii si odskočil k sociálnym sieťam a bol zodpovedný za firemnú stratégiu spoločnosti a marketing na Facebooku. V PS:Digital pôsobí ako Digital Media Specialist a občas sa vráti k IT podpore, keď v agentúre treba zapojiť káble.

Martin Pitel - Head of Digital Executive

MARTIN PITEĽ

Head of Digital Executive

Martin si už popri štúdiu žurnalistiky na FiFUK preskákal rôznymi pozíciami. Stážoval v Rádiu Expres či Televízii Markíza, pracoval ako redaktor a editor pre portál Pluska.sk a bol aj speakrom v internetovom rádiu Chillibeat. V poslednom ročníku však podľahol čaru sociálnych sietí a digitálnemu marketingu. Po stáži v PS:Digital sa nakoniec stal členom našej crew.

Michal Hornicky - Senior Art Director

MICHAL HORNICKÝ

Senior Art Director

Michal je náš Art Director so srdcom kuchára. Po štúdiu marketingovej komunikácie nazbieral cenné skúsenosti v agentúrach Istropolitana Ogilvy a Mayer McCann/Erickson, neskôr na voľnej nohe začal venovať marketingu food značiek. V PS:Digital vedie grafické oddelenie. Vo voľnom čase rád športuje, cestuje a píše svoj blog mealujemto.sk. Má viacero reklamných ocenení a je členom Art Directors Clubu.

Tomas Papranec - Digital Marketing Consultant

TOMÁŠ PAPRANEC

Digital Marketing Consultant

Tomáš vyštudoval Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, kde začal spoznávať marketing. Výrazne ho zasiahla prax v PS:Digital, po ktorej sme si ho zobrali pod svoje ochranné krídla. Okrem toho Tomáš spoluorganizoval PR a hudobné eventy a ako gitarista pôsobí v rôznych kapelách. Jeho najväčšou vášňou je skladanie IKEA nábytku, samozrejme pre účely PS:Digital.

Jana Kvardova - Digital Media Specialist

JANA KVARDOVÁ

Digital Media Specialist

Janka vyštudovala angličtinu a portugalčinu na FiFUK. Po štúdiu sa hľadala v rôznych profesiách, až sa nakoniec rozhodla vymeniť korporátny život za kreatívnu agentúru a udomácnila sa u nás v PS:Digital. A zdá sa, že urobila dobre. Popri starostlivosti o digitálne kampane sa jej spolu s kolegom Martinom Piteľom podarilo vyhrať slovenské kolo Young Lions v kategórii Media. Jej veľkou vášňou je jej mestský bicykel, kvízy a hudobné festivaly.

Ida Birova - Copywriter, Ideamaker

IDA BÍROVÁ

Copywriter, Ideamaker

Idka dáva v PS:Digital všetky texty docopy. Počas štúdia marketingovej komunikácie a reklamy stážovala v MUW Saatchi&Saatchi či Istropolitana Ogilvy. Po škole 4 roky pracovala v Mayer/McCann Erickson a 2 v DADS Advertising. Má viacero reklamných ocenení zo Slovenska aj zahraničia. Rada cestuje, venčí Yogiho, fotografuje a ako zarytá vegetariánka stále hľadá svetový mier… pre všetky zvieratká.

Martina Szaboova - Digital Marketing Consultant

MARTINA SZABÓOVÁ

Digital Marketing Consultant

Tina vyštudovala FMK na UCM v Trnave. Je našou dvornou fotografkou a vzorne sa stará nielen o fotovýstupy pre klientov, ale aj o náš agentúrny Instagram účet. Túto sociálnu sieť rovnako školí a zároveň aj spravuje instagramové účty našich klientov. Táto rýchlo rastúca platforma je jej srdcovka.

Simona Sebestova - Motion Designer

SIMONA ŠEBESTOVÁ

Motion Designer

Sim v minulosti pracovala v reklamných agentúrach Istropolitana Ogilvy a This is LOCCO na rôznych klientoch ako VÚB banka, alebo Citroën najmä ako video arťák (motion designer). Okrem bežnej grafiky sa venuje postprodukcii videí a tvorí rôzne animácie, cinemagraphy, GIFká, case movie. Vo voľnom čase rada kreslí, pozerá filmy a seriály.

Boris Martinka - Digital Marketing Consultant

BORIS MARTINKA

Digital Marketing Consultant

Boris je absolventom Marketingového manažmentu na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Počas štúdia naberal pracovné skúsenosti v korporátnom svete, kde sa presvedčil, že to preňho nie je to pravé. Okrem práce v PS:Digital sa venuje tancu a doskovým športom.

Bruno Huska - Graphic Designer

BRUNO HÚSKA

Graphic Designer

Bruno sa začal grafickému designu venovať počas strednej školy. Vyskúšal si štúdium na VŠVÚ, odbor fotografia a nové média, no netrvalo dlho a vymenil tmavú komoru za prvú skúsenosť s reklamnou agentúrou. Spoznal čo znamená byť freelancerom, svetu sociálnych sietí pričuchol na stáži v TRIADe a nakoniec zakotvil v PS:Digital. Voľný čas trávi najradšej v prírode, na bicykli alebo doma pri knihe.

Patricia Stibrava - Digital Marketing Consultant

PATRÍCIA ŠTIBRAVÁ

Digital Marketing Consultant

Pať vyštudovala Masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave, kde sa počas štúdia našla v žurnalistike a písaní. Zároveň pokračovala v rozvíjaní maľby aj kresby a má za sebou zopár menších výstav. Veľké potešenie našla v ilustráciách, ktoré tvorí doteraz. Svoju kreativitu presadzovala ďalej aj ako stážistka v PS:Digital, preto sme si ju nechali.

Ivana Kuncova - Digital Media Specialist

IVANA KUNCOVÁ

Digital Media Specialist

Ivka popri práci v PS:Digital externe študuje ekonómiu a podnikanie v Bratislave. Študovala tiež biológiu a biochémiu v Brne a v belgických Antwerpách. Skúsenosti nazbierala aj popri práci na offline marketingu v Avise či v Slovnafte. Okrem toho je pravým športovcom. Kedysi kajakárka, dnes rozhodca a bežkyňa. Medzi jej superschopnosti patrí skvelá káva (má kurz praženia kávy), či prerábky nábytku.

Tomas Pokorny - Digital Media Specialist

TOMÁŠ POKORNÝ

Digital Media Specialist

Po ukončení štúdia na Fakulte managementu UK, začal Tomáš pracovať ako social media coordinator. Ďalej ako spoluzakladateľ lokálneho webmagazínu Senica Plus viedol tím redaktorov a písal články pre seriál Podporuj lokálnych. Najviac energie venoval realizácii kultúrno-spoločenských projektov pod značkou neformálnej skupiny NEDBÁM. Tomáš sa špecializuje na mediálne kampane pre našich klientov.

Chcete sa o nás dozvedieť viac?