PS:Digital
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne,
úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu,
ideamaking, social media, execution, art direction, copywriting
aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní
po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych
novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych
príležitostiach.

Tim expertov na digitalny marketing

PS-Digital –
to je Peťo Šebo a jeho priatelia

Sme partia ľudí, ktorých spolu baví pracovať. Ale tak skutočne, úprimne. V našom tíme nájdete špecialistov na stratégiu, ideamaking, social, media, execution, art direction, copywriting aj seo. A tiež pár špecialistov na štekanie (viď náš Instagram).

Okrem toho, že sme veční optimisti, sme aj večne hladní po vedomostiach. Preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh na rôznych školeniach a pri rôznych príležitostiach.

Predstavujeme vám naše vedenie:

Peter Sebo - Founder & Chief Digital Officer

PETER ŠEBO

FOUNDER & CHIEF DIGITAL OFFICER

Zakladateľ a CDO PS:Digital, Peter Šebo, pracoval ako redaktor pre digitálny marketing v odbornom mesačníku Stratégie, neskôr ako digitálny riaditeľ vydavateľstva Sanoma Magazines (Ecopress Magazines), či ako New Business Manager pre Zoznam.sk (2011 – 2013). Pravidelne organizuje odborné konferencie z oblasti digitálneho marketingu v SR aj ČR.

Blazena Sedrovicova - Managing Director

BLAŽENA AMBRÓZ SEDROVIČOVÁ

MANAGING DIRECTOR

Blažena sa pohybuje v  marketingu a  PR už viac ako 10 rokov. Počas kariéry pracovala pre klientov ako P&G, ZSE, Coca-Cola a  Tatra banka. V  PS:Digital pôsobila od svojho nástupu ako Head of Digital Executive a  od leta 2016 ako Managing Director. Získala niekoľko ocenení PROKOP či shortlist zo Sabre Award. Aktuálne sa vracia do tímu po materskej dovolenke.

Martin Pitel - Head of Digital Executive

MARTIN PITEĽ

HEAD OF DIGITAL EXECUTIVE

Martin vedie v agentúre exekutívny tím. Okrem toho má na starosti aj accounting online kampaní pre našich strategických klientov (napr. Tatra banka), správu sociálnych sietí pre Google Slovensko a Česko či politické kampane (Ján Lunter, Ondrej Lunter). Spolu s kolegyňou Janou Kvardovou sa mu podarilo vyhrať slovenské kolo Young Lions v kategórii Media a postúpiť na svetové finále do Cannes.

Katka Kureckova PSDigital Head of IDEAS

KATARÍNA KUREČKOVÁ

CREATIVE DIRECTOR

Katka sa venuje reklame od roku 2002. Na pozícii copywriter pôsobila v niekoľkých reklamných agentúrach, napríklad Mayer McCann-Erickson, MUW Saatchi & Saatchi, VACULIK Advertising, na pozícii teamleader v agentúre applepie. Práce, na ktorých sa podieľala, získali viac ako 20 ocenení na kreatívnych súťažiach nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj na festivaloch kreativity v mestách New York, Cannes, Merribel, Stockholm, Riga, Portorož… Jej hlas môžete poznať zo slovenských rádií (napr. Rádio Jemné, Rádio Twist, Rádio Koliba/Okey) alebo z dabingu slovenských filmov a rozprávok. Píše scenáre a články, moderuje eventy, je autorkou detskej knižky Katka a jej Zdravý duch. V roku 2015 získala štipendium na Indonézskom inštitúte umení na Bali. Tri roky študovala v Denpasare balijský tanec aj umenie a zamilovala sa do surfingu.

Head of Media Jan Plisnak PSDigital

JÁN PLIŠNÁK

HEAD OF DIGITAL MEDIA

Janči študoval filmovú vedu, ale rozhodol sa vymeniť skúmanie filmu za skúmanie online marketingu. Pred svojím pôsobením v PS:Digital pracoval na strane klienta, kde mal na starosti viacero projektov. Aktuálne sa v PS:Digital venuje mediálnym kampaniam pre klientov ako Dôvera, ISOVER alebo Slnečnice. Je nadšencom genealógie. Ak práve nepátra po predkoch, voľný čas rád trávi pri komiksoch, hrách a seriáloch alebo so svojím psíkom, ktorý je taktiež súčasťou tímu PS:Digital.

Martin Benca PSDigital ART

MARTIN BENCA

HEAD OF ART

Martin sa venuje reklame viac ako 14 rokov. Pôsobil napr. v MUW Saatchi&Saatchi ako senior art director, aj v Mayer/McCann Erickson najprv ako teamleader, neskôr ako kreatívny riaditeľ. Pracoval pre značky Slovak Telekom, Šariš, Coca-Cola Company SK a CZ, Poštová banka a množstvo ďalších. Za svoju prácu získal aj niekoľko ocenení Zlatý klinec, Prokop alebo shortlist na Golden Drum.

Robert Szabo - Chief Innovation Officer

RÓBERT SZABÓ

CHIEF INNOVATION OFFICER

V agentúre pôsobí od jej začiatku, počas uplynulých rokov si prešiel rôznymi pozíciami a nabral skúsenosti v mediálnej stratégii, riadení tímov a procesov celej agentúry. Zakotvil pri riadení projektov, ktorých cieľom sú agentúrne a klientske inovácie. Pracuje na zaisťovaní neustáleho procesu zavádzania inovácií, napríklad technológie chatbotov, rozšírenej a virtuálnej reality a ďalších oblastí, kde sa naskytne príležitosť posunúť PS:Digital o krok bližšie k titulu najinovatívnejšej digitálnej agentúry na trhu.

Chcete s nami spolupracovať?
Kontaktujte nás.