Naše digitálne know-how
k vašim službám

Potrebujete pripraviť komplexnú digitálnu stratégiu či kampaň?
Hľadáte agentúru na správu vašej Facebook stránky,
Instagramu alebo TikToku? Chcete nastaviť fungujúcu searchovú kampaň
či zaujať cieľovú skupinu skvelým nápadom?

Radi vám pomôžeme s týmito, ale aj ďalšími špecifickými
online zadaniami. Sme vám dispozícii od prvého zadania
až po konečný report a odporúčania do ďalšieho obdobia.

PS Digital Sluzby nasej digitalnej agentury

Naše digitálne know-how
k vašim službám

Potrebujete pripraviť komplexnú digitálnu stratégiu či kampaň? Hľadáte agentúru na správu vašej Facebook stránky alebo Instagramu? Chcete nastaviť fungujúcu searchovú kampaň či zaujať cieľovú skupinu skvelým nápadom?

Radi vám pomôžeme s týmito, ale aj ďalšími špecifickými online zadaniami. Sme vám k dispozícii od prvého zadania až po konečný report a odporúčania do ďalšieho obdobia.

Chcete o našich službách vedieť viac?

Čítajte ďalej.

Tvorba digitálnych stratégií

Návrh a realizácia komplexných digitálnych stratégií (internet, mobil, …) zahrňujúcich viacero nástrojov digitálneho marketingu. Digitálne stratégie navrhujeme samostatne, ale aj ako súčasť väčšej komunikačnej stratégie klienta.

Tvorba a správa digitálnych kampaní

Návrh a realizácia kampaní v digitálnom priestore vrátane sieťových kampaní (Facebook, Google, RTB, reklamné siete) a nákupu mediálneho priestoru priamo na internetových portáloch.

Zistiť viac

Konzultácie digitálnych kampaní

Konzultácie prebiehajúcich kampaní klienta, vyhodnocovanie výsledkov a návrhy na prípadné zmeny v kampani s dôrazom na efektívne využitie rozpočtu.

PS:Digital Marketing Academy

Sme večne hladní po vedomostiach, preto neustále vzdelávame v digitálnych novinkách seba aj trh. V našich videách si ukážeme, ako sa popasovať so základnými, ale aj pokročilejšími nastaveniami na sociálnych sieťach a iných online platformách (Facebook, Google, LinkedIn, Instagram, TikTok…). Video tutoriálmi vás prevedú naši špecialisti na social media, PPC, online stratégiu či copywriting. Ak by vám nestačili video návody, môžete si rezervovať konzultáciu, kde odpovieme na vaše otázky.

Zistiť viac

Správa Facebook stránok

Denná správa Facebook stránok klientov, výroba obsahu podľa zadanej témy a cieľovej skupiny, priebežná komunikácia s fanúšikmi, návrhy a realizácia súťaží a bonusového obsahu (aplikácie, interaktívne statusy). Priebežné analýzy a vyhodnocovanie aktivity na Facebook stránke, mesačný reporting fungovania Facebook stránky.

Nákup a správa kampaní na Facebooku

Spravovať komerčnú Facebook stránku bez dodatočného rozpočtu na promovanie príspevkov nemá v dnešnej dobe takmer žiadny význam. Naopak, už s pár eurami sa dá na Facebooku dosiahnuť pomerne zaujímavý zásah. Preto našim klientom pomáhame aj s podporou ich Facebook stránok.

Zistiť viac

Správa firemných profilov na iných sociálnych sieťach

Podobne ako pri Facebooku, sa staráme o profily našich klientov na iných sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram, TikTok, YouTube, Twitter, či Pinterest. Nakoľko však ide o siete s menším zásahom v našich končinách, ich nasadenie a správu odporúčame klientom so špecifickou cieľovou skupinou alebo produktom.

Správa TikTok profilu

Návrh konceptu komunikácie. Produkcia a postprodukcia videoobsahu, community management. Dôraz na sledovanie trendov, tvorbu obsahu v súlade s nimi a posolstvom značky. Aktuálne bez možnosti platenej podpory na Slovensku.

Správa Instagram profilu

Návrh konceptu komunikácie, realizácia a jeho správa. Dôraz na vizuálny obsah, návrh kreatívnych ciest kompozície gridu. Tvorba Instagram Stories a využívanie aktuálnych noviniek, ktoré Instagram ponúka. Súčasťou správy Instagramu je aj podpora jednotlivých príspevkov na feede.

Tvorba marketingových webstránok (microsites), aplikácií

Microsites a aplikácie navrhujeme pre klientov ako súčasť digitálnej stratégie tak, aby podporili cieľ v rámci celej komunikačnej stratégie.

Webová analytika

Presné čísla a neustály prísun dát sú unikátom práve digitálneho marketingu. Ich pochopením a aplikovaním získavajú naši klienti silný nástroj na sledovanie a vyhodnocovanie svojich webov, microsites či kampaní.

SEO, SEM

Relevantná viditeľnosť vo vyhľadávačoch je dnes nevyhnutnosťou. Našim klientom pomáhame prostredníctvom SEO a SEM poraziť ich konkurenciu a dostať weby klientov na čo najvyššie priečky.

Zistiť viac

PPC kampane (Google)

Pre klientov realizujeme kompletný návrh, realizáciu a vyhodnocovanie PPC kampaní.

Práca s pokročilou technológiou

Skúmame všetky zákutia internetu a radi skúšame nové technológie ako rozšírená realita (AR), virtuálna realita (VR), umelá inteligencia (AI) a využitie chatbotov. Realizovali sme niekoľko kampaní s využitím chatbotov a vytvorili desiatky AR efektov pre Instagram, Snapchat a TikTok.

Školenia z oblastí digitálneho marketingu

Pre klientov aj partnerov realizujeme školenia a workshopy so špecializáciou na sociálne siete tak, aby rozumeli kontextu ich využitia a boli schopní spravovať si ich aj samostatne. Radi sa podelíme o náš know-how, napríklad aj o tom, ako robiť dobré SEO.

Zistiť viac

Vytvorenie, správa a realizácia kampane na podporu e-shopu

Návrh stratégie, realizácia a optimalizácia kampane s cieľom podpory predaja e-shopu. Kampane zamerané na zvyšovanie výkonu celého e-shopu alebo konkrétnych produktov a produktových skupín.

Performance kampane

Návrh, príprava a optimalizácia výkonovej kampane zameranej na získavanie konkrétnych cieľov (Leads) na webe klientov alebo mimo webu. Prípadne kampane zameranej na zvyšovanie návštevnosti webu, zvyšovania video zhliadnutí a podobne.

Tvorba a realizácia vizuálnej identity značky v digitálnom priestore

Návrh a realizácia vizuálnej identity značky/vizuálneho štýlu komunikácie v digitálnom priestore na základe špecifík komunikácie na jednotlivých sociálnych sieťach a platformách (Facebook, Instagram, Snapchat, TikTok a podobne).

Chcete o našich službách vedieť viac?
Kontaktujte nás.