SEO a SEM pre vysokú organickú
viditeľnost vo vyhľadávaní

Na Google sa denne uskutoční viac ako 3,5 miliardy vyhľadávaní.
Ak sú váš produkt a firma viditeľné vo výsledkoch vyhľadávania,
ukážete sa ľuďom, ktorí práve aktívne hľadajú informácie súvisiace
s tým, čomu sa venujete.

Mnoho z nich už je dokonca v neskorom štádiu rozhodovania sa o
kúpe produktu. Možno dokonca preferujú konkurenčný produkt,
ktorý videli v drahej TV reklame. Ak im na správne kľúčové slová
ukážete svoj produkt, ktorý je pre nich zaujímavý, je veľká šanca,
že ho kúpia práve od vás.

Že vy tam ešte nie ste? Resp. neviete, aká je vaša viditeľnosť, aký
je potenciál návštevnosti z Google a koľko nového biznisu môžete
získať každý deň? Obráťte sa na nás.

PS Digital Sluzby nasej digitalnej agentury

SEO a SEM pre vysokú organickú
viditeľnost vo vyhľadávaní

Na Google sa denne uskutoční viac ako 3,5 miliardy vyhľadávaní. Ak sú váš produkt a firma viditeľné vo výsledkoch vyhľadávania, ukážete sa ľuďom, ktorí práve aktívne hľadajú informácie súvisiace s tým, čomu sa venujete.

Mnoho z nich už je dokonca v neskorom štádiu rozhodovania sa o kúpe produktu. Možno dokonca preferujú konkurenčný produkt, ktorý videli v drahej TV reklame. Ak im na správne kľúčové slová ukážete svoj produkt, ktorý je pre nich zaujímavý, je veľká šanca, že ho kúpia práve od vás.

Že vy tam ešte nie ste? Resp. neviete, aká je vaša viditeľnosť, aký je potenciál návštevnosti z Google a koľko nového biznisu môžete získať každý deň? Obráťte sa na nás.

Chcete o SEO a SEM vedieť viac?

Čítajte ďalej.

SEO diagnostika a návrh riešenia

Povieme vám, ako na tom ste. Zistíme, ktoré kľúčové slová majú najväčší potenciál na získanie organickej návštevnosti a konverzií, povieme vám, ako sa na ne aktuálne v Google umiestňujete, ukážeme detaily výkonnosti vašich konkurentov a navrhneme akčný plán – riešenia na optimálne využitie potenciálu Google.

Implementácia SEO stratégie

Budeme pracovať na tom, aby sa postupne vaša viditeľnosť v Google zvyšovala, a to podľa stanovených priorít. Začneme s kľúčovými slovami s najvyšším potenciálom a postupne budeme prechádzať všetkými, ktoré máme v zozname. Naša SEO implementácia obsahuje realizáciu zmien na vašom webe (onsite SEO), ktoré súvisia s obsahom, jeho štruktúrou, kvantitou, kvalitou, použiteľnosťou jednotlivých stránok aj technickými SEO faktormi. Pomôžeme vám aj s offsite SEO.

Monitoring a reporting

Používame systémy na priebežné sledovanie výsledkov. Vďaka nim presne vieme, ako Google reaguje na nami realizované zmeny. Sledujeme tiež konkurenciu a môžeme reagovať na to, čo v rámci SEO robí. Máme pre vás krásne štatistiky a krivky ukazujúce skvelé výsledky optimalizácie vášho webu pre vyhľadávače.

Špecialitky v SEO

Nerobíme „bežné“ SEO. Pomôžeme vám nielen získať čo najvyššie pozície, ale obsadiť čo možno najviac výsledkov na prvej stránke. Poradíme a ukážeme vám, ktoré iné stránky a výsledky môžu byť „vaše“ a budú používateľov smerovať k vášmu produktu. Využijeme potenciál iných vlastných stránok, médií a sociálnych sietí.

Vieme, čo sa v SEO nenosí

Ak ste počuli o SEO niečo negatívne, zväčša to súviselo s tým, že ho niekto robil neodborne. Základom dobrého SEO je ponúknuť používateľovi užitočný obsah, informácie, ktoré hľadal. Ak robíte čokoľvek iné, veľmi pravdepodobne sa to neskončí dobre.

Úspešné SEO projekty

Každému klientovi sme pomohli získať organický traffic a priniesli sme mu viac biznisu, a to všetko vďaka Google a jeho moci. Zlepšíme vám priemernú pozíciu, site visibility, ale hlavne, zabezpečíme, aby stránky, na ktoré ľudia prídu, fungovali a dokázali ste ich konvertovať na zákazníkov.

Zaujíma vás SEO?

Ak sa chcete o optimalizácii pre vyhľadávače dozvedieť viac, sledujte našu sekciu Učíme vás SEO. Ukážeme vám, ako fungujú na naše projekty, na ktoré aspekty sa v nich zameriavame a ak budete čítať pozorne, môžete sa SEO naučiť tak, že ho časom dokážete úspešne implementovať aj sami.

Potrebujete pomôcť s organickou viditeľnosťou v Google?
Kontaktujte nás.