Školenia z oblastí
digitálneho marketingu

Svet sociálnych sietí a online marketingu sa dynamicky mení.
My v PS:Digital to vieme, a preto sa vzdelávame na dennej báze,
aby sme držali krok s digitálnou dobou. Chcete byť v obraze aj vy?

Ponúkame širokú škálu školení a workshopov z oblasti digitálneho
marketingu so špecializáciou na sociálne siete Facebook
a Instagram, ktorých podstatou je nielen teoretické zastrešenie
témy, ale aj získanie praktických vedomostí.

Školenia pravidelne updatujeme, aby sme vám priniesli najnovšie
poznatky, a tiež prispôsobujeme vašim potrebám a úrovni
vedomostí. Chcete sa aj vy vzdelávať v oblasti digitálneho
marketingu? Ozvite sa nám, radi vám v tom pomôžeme.

PS Digital Sluzby nasej digitalnej agentury

Školenia z oblastí
digitálneho marketingu

Svet sociálnych sietí a online marketingu sa dynamicky mení. My v PS:Digital to vieme, a preto sa vzdelávame na dennej báze, aby sme držali krok s digitálnou dobou. Chcete byť v obraze aj vy?

Ponúkame širokú škálu školení a workshopov z oblasti digitálneho marketingu so špecializáciou na sociálne siete Facebook a Instagram, ktorých podstatou je nielen teoretické zastrešenie témy, ale aj získanie praktických vedomostí.

Školenia pravidelne updatujeme, aby sme vám priniesli najnovšie poznatky, a tiež prispôsobujeme vašim potrebám a úrovni vedomostí. Chcete sa aj vy vzdelávať v oblasti digitálneho marketingu? Ozvite sa nám, radi vám v tom pomôžeme.

Chcete vedieť viac o našich školeniach z digitálneho marketingu?

Čítajte ďalej.

Digital Is Awesome

Aké sú aktuálne možnosti a nástroje digitálneho marketingu? Ako sa dajú aplikovať pre reálny biznis a aké dôležité sú mobilné zariadenia v komunikácii vašej značky? To všetko sa dozviete na našom úvodnom školení, Digital Is Awesome, kde si ukážeme aj príklady najlepších kampaní z oblasti digitálneho marketingu za posledné obdobie.

All About Facebook

Na školení All About Facebook sa dozviete všetko, čo ste chceli vedieť o Facebooku, ale báli ste sa opýtať. Na začiatok vás prevedieme celou sociálnou sieťou, povieme si základné štatistické údaje o Facebooku na Slovensku a ukážeme si typy príspevkov. Pozrieme sa na to, ako a kedy komunikujú na svojich stránkach najúspešnejšie značky a ako nielen získať nových fanúšikov, ale aj zvýšiť mieru ich interakcie.

All About Instagram

Čoraz silnejším hráčom na trhu sa na Slovensku stáva sociálna sieť Instagram, ktorú sa oplatí nielen poznať, ale dokonale s ňou vedieť aj pracovať. Na školení All About Instagram si ukážeme celé jej rozhranie, funkcionalitu a používanie. Prezradíme vám tipy a triky, ako s ňou pracovať a nevynecháme ani gram najinšpiratívnejších lokálnych a zahraničných kampaní realizovaných na Instagrame.

Facebook a Instagram Workshop

Po zvládnutí viac menej teoretickej časti zameranej na sociálne siete Facebook a Instagram, je na čase naučiť sa naplno s nimi pracovať v praxi. Ukážeme vám, ako pripraviť príspevky na základe zadania s využitím rôznych funkcionalít Instagramu a Facebooku. Okrem toho sa dozviete, čo je content plan a edičný plán a ako spracovať feedback klienta.

Facebook Ads

Na školení pre začiatočníkov, Facebook Ads Basic, si ukážeme typy Facebook reklamy a pozrieme sa na možnosti cielenia – fanúšikovia, demografické údaje, záujmy, ale aj custom audiences. Po absolvovaní školenia budete vedieť spustiť základnú kampaň na Facebooku. Nadstavbou tohto školenia je Facebook Ads Advanced, na ktorom si ukážeme nastavenie pokročilých typov kampaní a vytváranie pokročilejších formátov reklamnej kreatívy. Priestor ostane aj na konkrétne otázky a praktické cvičenia.

Google Analytics a Ads

Ponúkame školenia aj v oblasti siete Google. Na Google Analytics školení získate základný prehľad jeho prostredia a najdôležitejších metrík. Naučíme vás správne vyhodnocovať úspešnosť kampaní a pozrieme sa na správanie klientov na vašej web stránke. Základné poznatky o Google Ads reklamách získate na školení Google Ads Basic, súčasťou ktorého je získanie poznatkov v oblasti nastavovania Google Search a Google Display kampaní. Jeho nadstavbou je školenie pre pokročilých, Google Ads Advanced.

Chcete sa vzdelávať v digitálnom marketingu?
Kontaktujte nás.